150 - lecie szkoły

.
    • Konkursy z okazji 150 - lecia szkoły

• Cielmice na starych zdjęciach.

Zapraszamy do uczestnictwa w niezwykłym konkursie fotograficznym, który przeniesie Cię w podróż do historycznej przeszłości Cielmic!
      Czy masz w swoim archiwum zdjęcia przedstawiające magiczne zakątki, zabytki czy codzienne życie naszej dzielnicy sprzed lat?
      Jeśli tak, to ta wyjątkowa okazja jest dla Ciebie!
      Jak wziąć udział?
      Prześlij swoje archiwalne zdjęcia związane z Cielmicami na adres: stowarzyszenie@jestesmyslaskiem.pl
      Czekaj na ogłoszenie wyników i zdobądź szansę na fantastyczne nagrody!
      Dlaczego warto wziąć udział?
      Odkryj tajemnice Cielmic i podziel się nimi ze światem.
      Wygraj atrakcyjne nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie „Jesteśmy Śląskiem” oraz jego partnerów.
      Twoje zdjęcia będą prezentowane na specjalnej wystawie w szkole w Cielmicach oraz w mediach społecznościowych.
      Nie zwlekaj, zgłoś swoje zdjęcia już dziś i bądź częścią historii Cielmic!
      Termin nadsyłania zgłoszeń: od 01.03.2024 r. do 31.05.2024 r.
      Finał, czyli ogłoszenie wyników nastąpi: 15 czerwca 2024 r

Regulamin_konkursu.pdf

• Rodzinna Gra Miejska z elementami konkursu

Data gry: 28 wrzesień 2024 sobota
      Początek gry: godzina 10.00 w szkole
      Czas trwania: około 2 godzin

Gra będzie obejmowała:
      - rozwiązywanie zadań w terenie w niedalekiej odległości od szkoły
      - rozwiązywanie zadań na terenie placówki
      - sprawdzenie wiedzy dotyczącej szkoły i Cielmic
      Prosimy o zapoznanie się z pozycjami książkowymi o Cielmicach.

Do udziału zapraszamy chętne rodziny w dwuosobowym składzie, najlepiej rodzice z dzieckiem lub dziadkowie czy też rodzeństwo.
      Chętnych prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu szkoły pod numerem telefonu 32 2196033 w terminie do 10 czerwca 2024 roku.
      Na uczestników Gry będą czekać atrakcyjne nagrody.

•  Pocztówka na 150-lecie szkoły – szkoła wczoraj, dziś i jutro

Warunki uczestniczenia w Konkursie i wykonania pracy plastycznej :

1. W Konkursie mogą brać udział dzieci i młodzież w wieku od 7 do 15 roku życia.
      2. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych:
      - od 7 do 10 roku życia (klasy od I do IV)
      - od 11 do 15 roku życia (klasy od V do VIII)
      3. Praca plastyczna musi być pracą własną i samodzielną Uczestnika.
      4. Uczestnik oddaje Organizatorowi tylko jedną pracę plastyczną.
      5. Praca plastyczna nie może być wykonana zbiorowo, tj. przez więcej niż jedną osobę.
      6. Praca plastyczna może być wykonana w dowolnej technice, w formacie A3, z dowolnych materiałów. Praca musi być płaska.
      7. Prace należy oddać do 10 czerwca 2024 roku do biblioteki szkolnej.
      8. Jury będzie oceniało estetykę wykonanej pracy, pomysł, zgodność z tematem i wytycznymi do wykonania pracy.
      9. Wyniki konkursu zostaną przedstawione na uroczystości Jubileuszu 150-lecia Szkoły Podstawowej nr 23 dnia 27 września 2024 roku.
      10. Na zwycięzców będą czekać atrakcyjne nagrody.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSACH

Barbara Smolorz
      Dyrektor ZSP nr 2

• Wybór patrona szkoły

• Głosowanie na patrona szkoły wśród uczniów, nauczycieli, rodziców pracowników obsługi i administracji, oraz zainteresowanych mieszkańców Cielmic zostało zakończone. Komisja skrutacyjna podliczyła wszystkie głosy i sporządziła protokół, największą ilość głosów zdobył - Janusz Korczak.